Οργανωτική Επιτροπή

23ο Επιστημονικό Συνέδριο Φοιτητών Ιατρικής Ελλάδας

Πρόεδρος

  • Ζακυνθινός Γεώργιος

    Φοιτητής Τμήματος Ιατρικής, Σχολή Επιστημών Υγείας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, 4ο έτος

Επίτιμοι Πρόεδροι

  • Ζιούδας Χρυσόστομος

    Φοιτητής Τμήματος Ιατρικής, Σχολή Επιστημών Υγείας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, 6ο έτος

  • Κουλουκτσής Αλέξανδρος

    Ιατρός

Αντιπρόεδροι

  • Καραμαρούδης Στέφανος

    Φοιτητής Τμήματος Ιατρικής, Σχολή Επιστημών Υγείας, Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών, 5ο έτος

  • Κεσκίνης Χριστόδουλος

    Φοιτητής Τμήματος Ιατρικής, Σχολή Επιστημών Υγείας, Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης, 6ο έτος

  • Σταθάκης Γεώργιος

    Φοιτητής Τμήματος Ιατρικής, Σχολή Επιστημών Υγείας, Πανεπιστήμιο Κρήτης, 6ο έτος

Γενικός Γραμματέας

  • Ράπτης Δημήτριος

    Φοιτητής Τμήματος Ιατρικής, Σχολή Επιστημών Υγείας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, 6ο έτος

Ταμίας

  • Σασών Ισαάκ

    Φοιτητής Τμήματος Ιατρικής, Σχολή Επιστημών Υγείας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, 4ο έτος

Υπεύθυνος Επιστημονικού Προγράμματος

  • Δημέας Ηλίας

    Φοιτητής Τμήματος Ιατρικής, Σχολή Επιστημών Υγείας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, 4ο έτος

Υπεύθυνος Κλινικών Φροντιστηρίων και Σεμιναρίων Πρακτικών Ιατρικών Δεξιοτήτων (Workshop)

  • Τουρλακόπουλος Κωνσταντίνος

    Φοιτητής Τμήματος Ιατρικής, Σχολή Επιστημών Υγείας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, 5ο έτος

Υπεύθυνος Διαδικτύου και Γραφιστικών

  • Αγρότης Γεώργιος

    Φοιτητής Τμήματος Ιατρικής, Σχολή Επιστημών Υγείας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, 5ο έτος

Υπεύθυνος 21ης Ολυμπιάδας Ιατρικών Γνώσεων

  • Σύρμος Γρηγόριος

    Φοιτητής Τμήματος Ιατρικής, Σχολή Επιστημών Υγείας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, 4ο έτος

Υπεύθυνη Συνεδριακού Χώρου

  • Μυτταράκη Ευαγγελία

    Φοιτήτρια Τμήματος Ιατρικής, Σχολή Επιστημών Υγείας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, 6ο έτος

Σχεδιασμός Επίσημου Σήματος Συνεδρίου και Σχεδίων

  • Ζακυνθινού Έλενα

    Πτυχιούχος Illustrator, London Metropolitan University, Λονδίνο

Υπεύθυνος Τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

  • Ντάλλας Σωτήριος

    Φοιτητής Τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας, Σχολή Επιστημών Υγείας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, 2ο έτος

11ο Διεθνές Forum Φοιτητών Ιατρικής & Νέων Ιατρών Ελλάδας

Πρόεδρος

  • Καραγιάννη Μαρία

    Φοιτήτρια Τμήματος Ιατρικής, Σχολή Επιστημών Υγείας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, 5ο έτος

Επίτιμος Πρόεδρος

  • Κουτής Αθανάσιος

    MSc Ιατρός, Ειδικευόμενος Ορθοπεδικής

Γραμματέας

  • Αντωνοπούλου Νίκη

    Φοιτήτρια Τμήματος Ιατρικής, Σχολή Επιστημών Υγείας, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, 5ο έτος

Οργανωτική Επιτροπή – Παράρτημα Λάρισας

Ομάδα Γενικού Γραμματέα

      • Εξαρχοπούλου Δήμητρα

      • Καραμπιάλης Φίλιππος

      • Κουτσούκη Γεωργία

      • Λούτσου Μαρία

      • Μακρή Αικατερίνη

      • Νάσιου Παναγιώτα

      • Ράπτη Γεωργία

      • Ράπτης Δημήτριος

      • Σγάντζου Ιωάννα – Κωνσταντίνα

      • Τσιανάκας Ευάγγελος

 

Ομάδα Ταμία

      • Αρβανίτη Χριστίνα

      • Δαλαμπίρα Δήμητρα

      • Δημητριάδου Ελένη

      • Ζήκου Χριστίνα

      • Καλούσης Γεώργιος

      • Νταλαρίζου Νικολέτα

      • Παπαχρήστου Γεωργία

      • Σασών Ισαάκ

 

Ομάδα Επιστημονικού Προγράμματος

      • Δημέας Ηλίας

      • Δουδακμάνης Χρήστος

      • Καλούση Δέσποινα

      • Μπαρμπαρούση Ασημίνα

      • Παρισίδου Μαριάνα

      • Σίνης Σωτήριος

      • Χαραλαμπίδης Χαράλαμπος

 

Ομάδα Κλινικών Φροντιστηρίων και Σεμιναρίων Πρακτικών Ιατρικών Δεξιοτήτων (Workshop)

      • Τζικοπούλου Μαρία

      • Αδακτυλίδου Ελευθερία

      • Ανάργυρος Κωνσταντίνος

      • Βαΐου Αντωνία

      • Βογιατζή Γεωργία

      • Γκάνα Ανδρονίκη

      • Γκρίνια Ελένη

      • Δασταμάνη Μεταξία

      • Διονυσοπούλου Βασιλική

      • Ζησίδου Ευφροσύνη

      • Ζιάγκαλου Ελπίδα

      • Ιωαννίδου Θεοδώρα

      • Καρδάση Χαρίκλεια

      • Κυριακώδης Ιωάννης

      • Λαζαράκος Αναστάσιος

      • Μαλοντζίκη Λουκία

      • Μαξιμιάδου Άλκιστη

      • Μητσάκου Δέσποινα

      • Νασίκα Ασημίνα

      • Παναγούλης Βασίλειος

      • Παπαδοπούλου Ευαγγελία

      • Περιστέρη Αθανασία – Μαρίνα

      • Πετεινάκη Αικατερίνη

      • Ράπτη Γεωργία

      • Ράπτης Δημήτριος

      • Ρόγκας Παναγιώτης

      • Σερέτης Αριστείδης

      • Σμπρίνη Αικατερίνη

      • Σολωμού Χρυσοβαλάντης

      • Τζήμκας - Δακής Κωνσταντίνος

      • Τουρλακόπουλος Κωνσταντίνος

      • Φουντούκη Αγγελική

      • Φραντζή Θεοδώρα - Ευφροσύνη

      • Χαραλάμπους Χριστιάνα

      • Χελιώτη Ευθυμία

      • Χρηστίδη Στυλιανή - Δέσποινα

 

Ομάδα Διαδικτύου και Γραφιστικών

      • Αγρότης Γεώργιος

      • Ακρίβου Δήμητρα

      • Ανάργυρος Κωνσταντίνος

      • Γρηγοριάδης Γρηγόριος

      • Λαδοπούλου Μόρφη

      • Μαγουλιώτης Δημήτριος

      • Τασιοπούλου Βασιλική

 

Ομάδα Ολυμπιάδας Ιατρικών Γνώσεων

      • Αντωνόπουλος Βίκτωρας

      • Αυγερινός Ραφαήλ

      • Γεροβασιλείου Ευφροσύνη

      • Δημητρίου Αντιγόνη

      • Ζηκούδη Δήμητρα Γεωργία

      • Ιερόπουλος Λεωνίδας

      • Μαγαλιού Σταυρούλα

      • Σύρμος Γρηγόριος

 

Ομάδα Συνεδριακού Χώρου

      • Αγγελίδου Κυριακή

      • Αστάρα Κυριακή

      • Βασιλοπούλου Κωνσταντίνα

      • Γερακάρη Σωτηρία

      • Γκάνα Ανδρονίκη

      • Ιωαννίδης Παντελής

      • Κατσερή Ελένη

      • Κουτσούμπα Νικολέττα

      • Λαζαράκος Τάσος

      • Λάμπρου Κοραλλία

      • Λάντου Αναστασία

      • Μάρου Αικατερίνη

      • Μαυρονικόλα Ευδοξία

      • Μηχαλάκης Χρήστος

      • Παπαβασιλείου Μαρία Ελένη

      • Παπαυγέρη Αλεξάνδρα

      • Πλακοπίτη Νάνσυ

      • Πουρνάρα Χριστίνα

      • Σταυρίδου Τριανταφυλλιά

      • Χατζηλήγου Χρυσάνθη

 

Ομάδα 11ου Διεθνούς Forum Φοιτητών Ιατρικής & Νέων Ιατρών Ελλάδας

    • Αντωνοπούλου Νίκη

    • Βιδούρα Αγγελική

    • Δακής Κωνσταντίνος

    • Δεληνάσιος Γεώργιος

    • Καραγιάννη Μαρία

    • Κολτσίδα Αγγελική

    • Κοσκινιώτης Αλέξανδρος

    • Παπαδοπούλου Ευαγγελία

    • Τζώρτζη Παναγιώτα

 

Οργανωτική Επιτροπή – Παράρτημα Αθήνας

    • Βαμβακάρης Κωνσταντίνος

    • Γεωργοπούλου Ευστρατία-Μαρία

    • Δημόπουλος Δημήτριος

    • Δημοπούλου Μαρία-Αγγελική

    • Ζούμπου Θεοφανώ

    • Καραμαρούδης Στέφανος

    • Λιαποδημήτρη Αθανασία-Ελευθερία

    • Μπούνου Λαμπρινή

    • Νάκου Μαρία-Χρυσούλα

    • Παπαδημητρίου Δήμητρα

    • Πολλάλης Δημήτριος

    • Σαμαράς Μενέλαος

    • Σωτηριανάκου Μαρία-Ευανθία

    • Τσαγκαράκη Ισμήνη

 

Οργανωτική Επιτροπή – Παράρτημα Αλεξανδρούπολης

    • Αμπατζίδου Μαγδαληνή

    • Βαλαώρα Δέσποινα

    • Βαρνάβα Χρήστος

    • Γουγούλα Βασιλική

    • Καλογιάννη Άννα

    • Καραηλίδου Παναγιώτα

    • Καραπιπέρη Αστερία Ηλέκτρα

    • Κεσκίνης Χριστόδουλος

    • Κλογκέρι Γιάννης

    • Κυπιρτίδης Γεώργιος

    • Κυπιρτίδου Ελεωνόρα

    • Μπαφίτης Βασίλειος

    • Μπούτσορα Ουρανία

    • Νταφούλης Μάριος

    • Παπαντωνίου Ελένη

    • Πεσματζόγλου Μιχαήλ

    • Σκαρμπούνης Δημήτριος

    • Σμυρλής Νικόλαος

    • Σύκα Μαρία

    • Τσακίρη Δήμητρα

    • Τσαρούχα Μαρία

 

Οργανωτική Επιτροπή – Παράρτημα Ηρακλείου

    • Αρβελάκη Ρωξάνη

    • Βιττωράκης Ευάγγελος

    • Ερμίδου Χριστίνα

    • Καραγιάννη Χρυσάνθη

    • Κασιώλας Ιωάννης

    • Κουβαλάκης Αλέξανδρος

    • Κοφίδης Χαράλαμπος

    • Λιαδάκη Ευαγγελία

    • Λίβα Γεωργία

    • Μαυροδημητράκη Ελένη

    • Νεοφύρου Παναγιώτα

    • Παράσχου Μαρία – Ελένη

    • Παχούλη Ελένη

    • Πέτρου Ανδρέας

    • Σαββίδη Αμαλία

    • Σπεντζούρη Δέσποινα

    • Σταθάκης Γέωργιος

    • Σταθιάς Κωνσταντίνος

 

Οργανωτική Επιτροπή – Παράρτημα Θεσσαλονίκης

    • Αθανασιάδου Κλεονίκη

    • Αλεξίου Σοφία

    • Αμπατζιάδη Ευφημία

    • Βασιλείου Δέσποινα

    • Βαταλαχου Αννα

    • Βλαχοπούλου Δήμητρα

    • Δεμιρτζόγλου Αναστάσης

    • Δρόσος Χρήστος

    • Ελευθεριάδου Ελένη

    • Εμινίδου Βαλέρια

    • Ευαγγελίου Αλέξανδρος

    • Ζαφειρόπουλος Στέφανος

    • Καλαϊτζοπούλου Ιουστίνη

    • Καπαρουνάκη Χρυσή

    • Καραβέργου Ευθαλία

    • Καραγκιόζογλου Βαΐα

    • Καρακελίδης Αντώνιος

    • Καραμήτσου Κατερίνα

    • Καραμήτσου Κωνσταντινιά

    • Καραμήτσου Παρασκευή

    • Καρατζιά Δέσποινα

    • Καραφωτάκη Κυριακή

    • Κατσούδα Αρετή

    • Κούρτη Αναστασία

    • Κωλέτση Ισμήνη

    • Κωστοπούλου Ολυμπία

    • Λαγάκη Νικολέτα

    • Λαλές Γεώργιος

    • Μανάκη Βασιλική

    • Μανάφης Αλέξανδρος

    • Μάνθου Έλενα

    • Μήτας Χρήστος

    • Μπακαλούδη Δήμητρα-Ραφαηλία

    • Μπέλλα Ευαγγελία

    • Μπογιατζής Αλέξανδρος

    • Μπούλμπου Αρίστη

    • Νεύρας Βασίλειος

    • Ντάγκας Χρήστος

    • Παναγιωτακόπουλος Θρασύβουλος

    • Παντελίδου Μαρία

    • Παπαγιουβάννη Ιωάννα

    • Παπαδημητρίου Ιωάννης

    • Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος

    • Παπαδοπούλου Ευαγγελία

    • Παπανικολάου Πέτρος

    • Παπαροϊδάμης Γεώργιος

    • Παχή Χριστίνα

    • Πουναρτζόγλου Ιωάννης

    • Ριζοπούλου Τριανταφυλλιά

    • Ρουμελιώτης Σπυρίδων

    • Σαράντη Άννα

    • Σιάρκου – Μαργιούλα Γεωργία

    • Στάικογλου Νικόλαος

    • Στυλιανίδης Γεώργιος

    • Σωτήρογλου Ευαγγελία

    • Τζιτζή Ευανθία

    • Τουρίκη Κατερίνα

    • Τσιφτσάκη Αλεξάνδρα

    • Τσοτρίδου Ελένη

    • Τσουκαλάς Κωνσταντίνος

    • Φλώρου Μαρία

    • Χάβαρης Αντώνιος

    • Χαραλαμπίδου Μαρία

    • Χαριτάκης Νικόλαος

    • Χατζηδάμος Παναγιώτης

    • Χατζηευφραιμίδου Στέλλα

    • Χόρτη Αγγελική

 

Οργανωτική Επιτροπή – Παράρτημα Ιωαννίνων

    • Αναγνώστου Νικολέτα

    • Καραβασίλη Αθανασία

    • Κατσανάκη Λίλιαν

    • Κοκορόσκος Εμμανουήλ

    • Κυροχρήστου Γερασιμία

    • Κυροχρήστου Ηλέκτρα

    • Λάγιου Αρετή

    • Μαυρογιάννη Μαρία

    • Ντέτσικα Θεοδώρα

    • Ξάκης Αθανάσιος

    • Οικονόμου Ευγενία

    • Παπαδόπουλος Γεώργιος

    • Σέβας Βασίλης

    • Τάγκας Χρήστος

    • Τσαμούλης Δονάτος

    • Τσιλιγιάννη Παρασκευή

    • Τσότσιος Μιχαήλ

 

Οργανωτική Επιτροπή – Παράρτημα Πατρών

    • Al Rawashdeh Emad

    • Αδάμη Νίκη

    • Αρχοντούλη Δήμητρα

    • Γαραντζιώτη Βασιλική

    • Ευθυμίου Παναγιώτης

    • Ζαρειφόπουλος Νικόλαος

    • Καλουτά Ναταλία

    • Κανελλοπούλου Αιμιλία

    • Καπνίσης Δημήτριος

    • Καπώνη Φωτεινή

    • Καραγιάννη Αικατερίνη

    • Κοκλώνη Νεφέλη – Ιωάννα

    • Κοκόση Παναγιώτα

    • Κοσμοπούλου Φωτεινή

    • Λεφάκη Μαρία – Αικατερίνη

    • Λύρας Γεώργιος

    • Μανάκης Aνδρέας

    • Μαντά Ελένη

    • Νασίκας Στέργιος

    • Παπανικολάου Αμαλία

    • Πολύζου Ελένη

    • Πρέκα Στυλιανή

    • Σγούρα Χρυσαυγή

    • Σοφής Ανδρέας

    • Τσούπρα Αγγελική

    • Τσούπρα Σταματία

    • Φιλιππούση Χρυσάφη

Σημαντικά Στοιχεία

Αν έχεις οποιαδήποτε απορία ή θέλεις να μάθεις περισσότερες πληροφορίες επικοινώνησε μαζί μας